Zadzwoń do nas 413818321

Organizujemy zimowisko w Małym Cichym

Zimowisko – Małe Ciche/Zakopane

Termin: 28.01.2017(sobota) – 03.02.2017(piątek) - 7 dni w Tatrach

 


Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Tatry” w Małym Cichym ok. 10 km od Zakopanego. Obiekt posiada świetlicę, stół do tenisa, wydzielone i zadaszone miejsce do organizacji grilla. W pobliżu ośrodka stoki narciarskie dla początkujących i zaawansowanych narciarzy, tereny rekreacyjne do zabaw na śniegu. Pokoje 3, 4 osobowe z łazienkami.

W programie: nauka i doskonalenie jazdy na nartach pod opieką instruktora i wychowawców, wycieczka do Zakopanego, wjazd na Gubałówkę, wizyta w najmniejszej na świecie fabryce cukierków; kulig górskimi szlakami    z pochodniami, ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek, pobyt na basenach termalnych Bania w Białce Tatrzańskiej, konkursy z nagrodami np. rozgrywki tenisa stołowego, konkurs na najzabawniejszego bałwana, karakoe; dyskoteki, wyjazd na lodowisko w Murzasichle, zjazdy na „byle czym”.

Cena zawiera: transport autokarem, autokar do dyspozycji na miejscu, zakwaterowanie i wyżywienie, wstęp na baseny termalne, kulig, ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek, wycieczkę do Zakopanego, ubezpieczenie.

Dodatkowo płatne: karnety narciarskie, ewentualnie wypożyczenie sprzętu narciarskiego.

Wyjazd autokarem z Końskich.

Cena 770 zł.

Opiekę sprawują:

Elżbieta Jakubowska                    tel. 514 305 746                                                  

Ireneusz Sęga                                 tel. 607 632 186

Ireneusz Pela                                  tel. 606 207 658

 

Zapisy u w/w nauczycieli do końca listopada.                                  

 


Tagi: zimowisko